Partnerünk a kormányrendszerek területén technológiavezető, dinamikusan növekvő multinacionális vállalat. Mindennapi munkájuk során gondoskodnak arról, hogy járművek milliói közlekedjenek biztonságosan. Világszerte 16 telephelyen dolgoznak új technológiai megoldások fejlesztésén, Magyarországon működik az elektromos kormányrendszerek elektronikai és szoftverfejlesztési kompetenciaközpontja. Több mint 4000 munkatársukat a dinamika, az innovációs kedv, valamint az autók iránti szenvedély köti össze.
Budapesti irodájukban lehetőség nyílik a folyamatos szakmai fejlődésre, jó hangulatú, nemzetközi környezetben való munka során megismerkedni az autóipar legújabb fejlesztéseivel, kihívásaival, valamint találkozni a vezető autógyártók ötleteivel.

Bővülő csapatukba keresünk munkatársakat a következő pozícióba:

Szoftver teszt automatizáló mérnök

Feladatok:

● Beágyazott mikrokontrolleres rendszerek programjainak funkcionális és biztonsági ellenőrzésére szolgáló automatizált hardware-in-the-loop tesztek fejlesztése
● A szoftvertesztek megtervezése, implementálása pythonban, futtatása, teszt naplók analízise, a tesztek karbantartása
● Új szoftvertesztelési technológiák, módszerek és eljárások kidolgozása
● A tesztelési dokumentáció elkészítése, átvizsgálása és karbantartása
● Részvétel az szoftvertervezési dokumentáció átvizsgálásában
● Folyamatos együttműködés a szoftverfejlesztőkkel, a problémák hatékony megoldásának támogatása

Elvárások:

● Villamosmérnök vagy műszaki informatikus végzettség
● C programozási nyelv ismerete
● Középfokú angol nyelvtudás
● Kiváló analitikus és problémamegoldó készség
● Határidők betartására való képesség
● Csapatmunkára való képesség
● Jó kommunikációs készség, proaktivitás

Előnyt jelent:

● Beágyazott valósidejű szoftverek fejlesztésében, tesztelésében szerzett gyakorlat
● Szkript nyelvek ismerete (pl. python, bash, matlab, expect)
● Tapasztalat HIL (hardware-in-the-loop) tesztkörnyezetekkel
● ISTQB - CTFL bizonyítvány

Amit kínálunk:

● Fiatalos, dinamikus csapat
● Stabil háttér
● Folyamatos fejlődési lehetőség
● Érdekes, innovatív feladatok
● Versenyképes fizetés és széleskörű juttatások
● Részvétel nemzetközi projektekben
● Sikeres és gyorsan növekvő vállalat

Munkavégzés helye: Budapest