Nemzetközi partnerünk osztrák tulajdonú vállalat, a világ legnagyobb független cégcsoportja, amely komplett hajtáslánc rendszerek, az ahhoz szükséges mérő- és vizsgálóeszközök, belsőégésű motorok fejlesztésével, valamint szimulációs technikával foglalkozik. A budapesti Tech Center mára több tevékenységi területen is a vállalatcsoport kompetencia központjává nőtte ki magát, és a magyar mérnökök kreativitására alapozva komplex fejlesztési feladatokat vállal a világ csaknem összes jármű- és motorgyártója részére.

Dinamikusan bővülő csapatukba keresnek kollégákat az alábbi pozícióba:

Funkciófejlesztő mérnök – hajtáslánc fejlesztés

Feladatok:

● Jármű-hajtáslánc különböző elemeinek (pl. motor, váltó) vezérlő és diagnosztikai funkcióinak fejlesztése grafikus programozási környezetben (Matlab/Simulink), például
● Legújabb generációs, turbó és kompresszor feltöltésű down-sized motorok vezérlésének fejlesztése
● EURO6-os égéstermék utókezelő rendszerek fejlesztése
● Fejlett vezetéstámogató rendszerek (ADAS) és kényelmi funkciók fejlesztése
● A fejlesztett modulok tesztje (MIL, SIL, HIL)
● A fejlesztett szoftver dokumentációja

Elvárások:

● Mechatronikus, villamosmérnöki, gépészmérnöki, közlekedésmérnöki vagy informatikus felsőfokú végzettség
● Legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
● Jó kommunikációs készség, kezdeményező személyiség
● Pályakezdők, utolsó éves hallgatók jelentkezését is várjuk (heti 40 órás munkarend vállalása esetén)

Amit kínálunk:

● Versenyképes fizetés széleskörű juttatási csomaggal
● Rugalmas munkaidő törzsidővel
● Folyamatos fejlődési és tanulási lehetőségek
● Belső karrierutak, előrelépési lehetőségek
● Lehetőség nemzetközi projektekben való részvételre

Munkavégzés helye: Budapest