Nemzetközi partnerünk osztrák tulajdonú vállalat, a világ legnagyobb független cégcsoportja, amely komplett hajtáslánc rendszerek, és az ahhoz szükséges mérő- és vizsgálóeszközök, belsőégésű motorok fejlesztésével, valamint szimulációs technikával foglalkozik. A budapesti Tech Center mára több tevékenységi területen is a vállalatcsoport kompetencia központjává nőtte ki magát, és a magyar mérnökök kreativitására alapozva komplex fejlesztési feladatokat vállal a világ csaknem összes jármű- és motorgyártója részére.

Dinamikusan bővülő csapatukba keresnek kollégákat az alábbi pozícióba:

Beágyazott szoftverfejlesztő mérnök

Feladatok:

● Autóipari beágyazott szoftverek fejlesztése különböző vezérlésekhez
● Verifikáció SIL, HIL rendszerekben
● A fejlesztett szoftver dokumentációja
● Igények és problémák szakmai egyeztetése a megrendelővel

Elvárások::

● HW közeli beágyazott szoftver fejlesztési tudás
● C programozási nyelv alapos ismerete
● Kb. 1 éves releváns tapasztalat (akár gyakornoki pozícióban)
● Kommunikációképes, B2-es angol nyelvtudás szóban és írásban
● Villamosmérnöki, informatikai vagy mechatronikai BSc végzettség

Amit kínálunk:

● Versenyképes fizetés széleskörű juttatási csomaggal
● Rugalmas munkaidő törzsidővel
● Folyamatos fejlődési és tanulási lehetőségek
● Belső karrierutak, előrelépési lehetőségek
● Lehetőség nemzetközi projektekben való részvételre

Munkavégzés helye: Budapest