Ügyfelünk több, mint 20 éve stabilan működő szoftverfejlesztő cég, 100%-ban hazai tulajdonban. Elsősorban telekommunikációs és közüzemi szektorhoz tartozó ügyfelei számára fejleszt és üzemeltet BSS megoldásokat.

Bővülő csapatukba keresünk munkatársakat a következő pozícióra Budapestre:

Key Account Manager

A pozíció célja:

Partnerünk tapasztalt KAM kollégát keres, aki a korábbi, akár több iparágból származó, elsősorban nem telekommunikációs, ügyfélkapcsolati hálójának és korábban megismert ügyfeleinek tudja ajánlani a Partner termék és szolgáltatás portfolióját.

Feladatok és felelősségek:

● A jelölt által ismert iparági szereplők rendszeres megkeresése és a Partnerünk BSS rendszerének, egyedi fejlesztéseinek és erőforrás pooljának a kiajánlása
● Éves bevétel terv készítése és ennek negyedéves felülvizsgálata
● A Partner meglévő ügyfeleinek kiegészítő fejlesztések eladása, upsale
● Az ügyfelektől bejövő CR és hibajavítások cégen belüli, folyamatok szerinti kezelése, havi elszámolás készítése
● Heti rendszeres kapcsolattartás az ügyfelekkel és lead management
● A bejött igényekre ajánlatkészítés és szállítási határidők megadása az ügyfélnek
● Projektek esetén bevétel – költség tervezés és követés, a projektvezetés
● Ajánlatok, tenderek, piackutatás bemutatók készítése
● Riportok készítése

Az ideális jelölttel szembeni elvárásaink:

● Felsőfokú végzettség
● Komplex informatikai rendszerek ismerete és ezek több éves képviselete, értékesítése
● Rendelkezzen egy legalább 50 céges kapcsolati hálóval, ahol „C” szintű kapcsolatai vannak
● Önálló, felelős, precíz munkavégzés
● Problémamegoldó proaktív személyiség
● Kiváló kommunikációs készség
● Középfokú angol nyelvtudás

Előnyök:

● Felsőfokú angol nyelvtudás
● Minimum 5 éves KAM tapasztalat egyedi fejlesztésű rendszerek, BSS, vállaltirányítási rendszerek területén

Amit kínálunk:

● Széleskörű szakmai fejlődési lehetőség
● Szakmai továbbképzések
● Versenyképes juttatási csomag
● Laptop, mobiltelefon
● III. kerületi iroda

Munkavégzés módja, helye:

Teljes munkaidő, Budapest, III. kerület