Ügyfelünk egy német tulajdonban lévő nemzetközi vállalat, az üzleti folyamatok optimalizálásával már évek óta sikeres résztvevője a magyar piacnak. Kezdetektől olyan nyomda-független output menedzsment megoldásokat nyújt, amelyek hatékony előállítást tesznek lehetővé nagyszámú, változó adattartalmú dokumentumok esetében. Megoldás alatt ügyfelünk az összes olyan projektet érti, ahol a hatékonyság mércéje nem a termékek száma és teljesítménye, hanem az ügyfélnél elért megtakarítások és ügyfélfolyamatok javítása.

Több mint 10 éve foglalkoznak szoftverfejlesztéssel, az ügyfelekkel való szoros együttműködést nem a technológiákhoz való kötődés, hanem a célorientáltság és a gyakorlati tapasztalat jellemzi. Testre szabott és a folyamatokhoz integrált szolgáltatásaik keretbe foglalják kreatív fejlesztő tevékenységüket. Minden esetben az ügyfelekkel együtt, vagy akár intuitívan, helyettük gondolkodva jutnak el az újabb és újabb feladatok sikeres megoldásához. A vállalatok részére kritikus alkalmazások fejlesztése nem csak a meglévő technikák pontos ismeretét igényli, hanem szisztematikus felmérést és tervezést a minőségbiztosítás szellemében, valamint a megfelelő eszközök és technikák használatát.

Agile Business Partner

Feladatok:

● Agilis szervezet kialakításában és bevezetésében, valamint üzemeltetésében való aktív közreműködés
● Nemzetközi szervezetfejlesztés, leány és fiókvállalatok munkájának szervezése, összehangolása
● Munkaügyi és munkajogi megfelelés biztosítása
● HR folyamatok fejlesztésében való aktív részvétel
● HR folyamatok működtetése, törvényi változások nyomon követése, szükség esetén a változások átvezetése a belső szabályzatokba és munkaügyi dokumentumokba
● Toborzás-kiválasztási folyamatok koordinálása
● Munkavállalók be- és kiléptetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés
● Új munkatársak beilleszkedésének támogatása
● Képzések szervezése, karrierutak tervezése
● Munkavállalói kapcsolatok és belső kommunikáció fejlesztése
● Belső szabályzatok elkészítése
● Kimutatások, riportok készítése
● Feladatok ellátása Budapesten és Berlinben egyaránt (alkalmanként utazással)

Szakmai elvárások:

● Felsőfokú szakirányú végzettség
● SCRUM csapat irányításában szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat
● A SCRUM módszertan gyakorlati szintű ismerete
● HR folyamatokban szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat
● Kiváló kommunikációs készség
● Precíz, önálló munkavégzés
● Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
● Kezdeményező készség, kreativitás
● IT technológiák iránti nyitottság
● MS Office felhasználói szintű ismerete

Előny:

● Német nyelvtudás
● Tapasztalat Employer Branding területen

Amit kínálunk:

● Kedvező kompenzációs csomag
● Barátságos, nemzetközi fókuszú csapat
● Lehetőség a személyes és szakmai továbbfejlődésre
● Modern irodai környezet

Munkavégzés helye: Budapest