Ügyfelünk egy német tulajdonban lévő nemzetközi vállalat, az üzleti folyamatok optimalizálásával már évek óta sikeres résztvevője a magyar piacnak. Kezdetektől olyan nyomda-független output menedzsment megoldásokat nyújt, amelyek hatékony előállítást tesznek lehetővé nagyszámú, változó adattartalmú dokumentumok esetében. Megoldás alatt ügyfelünk az összes olyan projektet érti, ahol a hatékonyság mércéje nem a termékek száma és teljesítménye, hanem az ügyfélnél elért megtakarítások és ügyfélfolyamatok javítása.

Több mint 10 éve foglalkoznak szoftverfejlesztéssel, az ügyfelekkel való szoros együttműködést nem a technológiákhoz való kötődés, hanem a célorientáltság és a gyakorlati tapasztalat jellemzi. Testre szabott és a folyamatokhoz integrált szolgáltatásaik keretbe foglalják kreatív fejlesztő tevékenységüket. Minden esetben az ügyfelekkel együtt, vagy akár intuitívan, helyettük gondolkodva jutnak el az újabb és újabb feladatok sikeres megoldásához. A vállalatok részére kritikus alkalmazások fejlesztése nem csak a meglévő technikák pontos ismeretét igényli, hanem szisztematikus felmérést és tervezést a minőségbiztosítás szellemében, valamint a megfelelő eszközök és technikák használatát.

Vezető tesztelő

Feladatok:

● Vállalat tesztelési stratégiájának megtervezése
● Tesztelési csapat munkájának koordinálása, szakmai vezetése
● Teszttervezés
● Tesztek végrehajtása
● Tesztelési infrastruktúra kialakítása, karbantartása
● Szoftvercsomagok előkészítése, release management

Szakmai elvárások:

● Valamilyen program nyelv ismerete (PowerShell, Java stb.)
● Manuális tesztelésben szerzett tapasztalat
● Automatizált tesztelésben szerzett tapasztalat
● Több éves csoportvezetői gyakorlat
● SQL ismeret
● Agilis működésben szerzett tapasztalat
● Enterprise szoftver tesztelési tapasztalat (kommunikáció alapú tesztelési módszerek)
● Automatizált tesztelésben szerzett 2-3 éves tapasztalat, teszt automatizálási technológiák, eszközök ismerete
● Több termék tesztelésének megszervezése, tesztelői csapat irányítása, erőforrás menedzsment és mentoring biztosítása a tesztelő kollégáknak
● Release manageri tevékenységben szerzett 2-3 éves tapasztalat
● Magasszintű SQL ismeret
● Tárgyalás szintű angol nyelvtudás szükséges

Szükséges „softskill”-ek:

● Ügyfélközpontúság, jó kommunikációs készség
● Csapatszellem, feladatszervezési képesség, rugalmasság
● Vezetői kompetenciák megléte
● Fejlett és önálló problémamegoldó képesség, nagyfokú önállóság és kezdeményezőkészség
● Elkötelezettség a minőségi szoftverfejlesztés iránt
● Rugalmasság, tanulási készség, széleskörű szakmai érdeklődés

Amit kínálunk:

● Cafeteria
● Teljesítményalapú bónusz lehetősége
● Fejlesztői képzések, tréningek támogatása
● Nyelvtanfolyam
● Csocsóasztal, kiváló munkakörnyezet, jó megközelíthetőség

Munkavégzés helye: Budapest