Ügyfelünk egy német tulajdonban lévő nemzetközi vállalat, az üzleti folyamatok optimalizálásával már évek óta sikeres résztvevője a magyar piacnak. Kezdetektől olyan nyomda-független output menedzsment megoldásokat nyújt, amelyek hatékony előállítást tesznek lehetővé nagyszámú, változó adattartalmú dokumentumok esetében. Megoldás alatt ügyfelünk az összes olyan projektet érti, ahol a hatékonyság mércéje nem a termékek száma és teljesítménye, hanem az ügyfélnél elért megtakarítások és ügyfélfolyamatok javítása.

Több mint 10 éve foglalkoznak szoftverfejlesztéssel, az ügyfelekkel való szoros együttműködést nem a technológiákhoz való kötődés, hanem a célorientáltság és a gyakorlati tapasztalat jellemzi. Testre szabott és a folyamatokhoz integrált szolgáltatásaik keretbe foglalják kreatív fejlesztő tevékenységüket. Minden esetben az ügyfelekkel együtt, vagy akár intuitívan, helyettük gondolkodva jutnak el az újabb és újabb feladatok sikeres megoldásához. A vállalatok részére kritikus alkalmazások fejlesztése nem csak a meglévő technikák pontos ismeretét igényli, hanem szisztematikus felmérést és tervezést a minőségbiztosítás szellemében, valamint a megfelelő eszközök és technikák használatát.

Business Analyst

Feladatok:

● Ügyféligények felmérése, megértése, fejlesztési feladatok specifikálása a PO koordinálásával
● Az üzleti igények közvetítése a fejlesztő csapatok felé
● Az implementációs projektekhez tartotó dokumentációk elkészítése
● Ügyfelekkel való kapcsolattartás
● Prezentációk készítése és megtartása
● Az elkészül megoldások bemutatása
● Segítségnyújtás a csapatok előtt álló akadályok gyors, hatékony elhárításában
● Prioritások és a pénzügyi erőforrások felügyelete, felülvizsgálata
● Kapcsolattartás a külső és belső ügyfelekkel, megrendelőkkel, felhasználókkal
● Szoros együttműködés a fejlesztőcsapatokkal, a cég IT és Sales/Marketing szakembereivel

Szakmai elvárások:

● BA szakmai tapasztalat IT területen (min. 3-5 év)
● Szoftverfejlesztési módszertanok ismerete
● Projekt- és release-menedzsment ismeretek
● Agilis alapelvek és módszertanok ismerete (Scrum, Kanban)
● UML ismeretek
● Alapfokú SQL tudás
● Microsoft Office programcsomag ismerete
● Atlassian termékcsalád ismerete (Jira, Confluence) UML modellező szoftver
● Tárgyalóképes angol nyelvtudás
● B kategóriás jogosítvány

Szükséges „softskill”-ek:

● Ügyfélközpontúság
● Kiemelkedő kommunikációs és prezentációs készség
● Csapatszellem, feladatszervezési képesség, rugalmasság, közvetlen személyiség
● Fejlett és önálló problémamegoldó képesség, nagyfokú önállóság és proaktivitás
● Komplex rendszerek gyors átlátásának képessége
● Jó facilitációs készség
● Részletorientáltság
● Konfliktus kezelés

Előny:

● Workflow alapú / Output menedzsment rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

● Kedvező kompenzációs csomag
● Barátságos, nemzetközi fókuszú csapat
● Lehetőség a személyes és szakmai továbbfejlődésre
● Modern irodai környezet

Munkavégzés helye: Budapest